• Upozornenie na chorobnosť

vzhľadom na zvýšenú chorobnosť detí ( a následne aj zamestnankýň MŠ ) v tomto období dôrazne pripomínam, že materskú školu môžu navštevovať len zdravé  deti. V prípade, že sa ochorenie prejaví počas pobytu dieťaťa  v materskej škole, pani učiteľky majú povinnosť Vás o tom písomne informovať ( žltá karta) a na nasledujúci deň nesmú dieťa do materskej školy prijať. (O tom, že dieťa má alergiu, treba potvrdenie pediatra.)

Prosím Vás o skutočne zodpovedný prístup, nielen vo vzťahu k zdraviu svojho dieťaťa, ale rovnako k ostatným deťom i dospelým v MŠ. V čase 6.4. 2023 až 11.4.2023 ( Veľká noc) bude v MŠ prerušená prevádzka a maródi sa nám doliečia.. do konca školského roka už si budeme škôlku užívať nepretržite, dúfam, bez prerušenia kvôli chorobnosti.

Verím, že toto prechodné obdobie vydržíme v zdraví  a čoskoro sa už budeme tešiť z krásnych teplých dní a veselých akcií, ktoré nás čakajú. Ďakujem

Riaditeľka MŠ

• Prerušenie prevádzky

oznamujeme Vám, že na základe rozhodnutia zriaďovateľa bude v materskej škole

od 6.4.2023 ( štvrtok) do 11.4.2023 ( utorok) prerušená prevádzka.

Opäť sa uvidíme v stredu 12.apríla 2023.