• V piatok 28.6.2024 len do 12.00

zbehlo to veľmi rýchlo, školský rok sa končí a ja pripomínam, že

v piatok 28.6.2024 bude prevádzka v MŠ do 12.00.

Ešte sa nelúčime..

• Zmena termínu stretnutia s rodičmi budúcich škôlkarov

• Plánované stretnutie s rodičmi detí prijatých do MŠ k 1.9.2024 sa uskutoční v pondelok 24.6.2024 o 15.00. Ospravedlňujem sa za zmenu. Ak máte v blízkosti takých rodičov, prosím, sprostredkujte túto informáciu, aj keď išla aj mailom. Ďakujem veľmi pekne.

Beata Machová

• Už zajtra...

• Milí rodičia, zajtra sa koná rozlúčka s predškolákmi v kultúrnom dome o 15.00. Rodičia predškolákov majú pokyny, ostatných rodičov chcem pekne poprosiť - tých, ktorým to pracovné povinnosti dovoľujú, aby prišli zajtra pre svojich škôlkarov do 15.00. V MŠ bude len jedna trieda s jednou pani učiteľkou.
            Všetci ste na slávnosti predškolákov vítaní..

Ďakujem veľmi pekne.

"Bejatka "
          • Oznam vedúcej ŠJ

oznamujem Vám, že v týždni od 24.6.2024 do 28.6.2024  kvôli uzávierke nebude možné dieťa odhlásiť zo stravy. Posledné odhlásenie je možné v pondelok 24.6.2024 do 7.30.

V prípade neprítomnosti dieťaťa v MŠ budete môcť prísť dieťaťu pre obed.

Ďakujem za porozumenie.

• Doobjednávka fotografií

sme radi, že sa Vám fotografie detí od Pavly tak páčia a pýtate sa na možnosť dotlače.  Vo vstupnej chodbe na stole je zoznam, kde si poznačíte, o ktoré fotografie máte záujem. V utorok 17.6.2024  popoludní odosielame objednávku na tlač.

• Výlet už zajtra...výtvarný krúžok nebude

nezabudnite pripraviť batôžky, ráno dať deťom sýte raňajky ( desiatu z batôžka vyberieme až na ranči), obuť pevnú obuv a pribaliť niečo nepremokavé..

Popoludňajší odpočinok bude na výlete iný, ako zvyčajne, preto sa zajtra môžete pre svoje  "uvýletované" deti vybrať skôr.

Tešíme sa na krásny deň.

• VII. ročník Hôrkolympiády najúspešnejší pre domácich :)

• Konečne sa to podarilo :), na siedmy pokus je Putovný pohár Hôrkolympiády na celý rok u nás !

Našu MŠ reprezentovali Danielka Uporská ( zlato za hod, bronz za beh, bronz za skok) , Saška Gildeinová (zlato za beh), Marko Gagorik ( striebro za hod, striebro za skok) . V zálohe bol pripravený Damiánko Repiščák. Gratulujeme a všetci sa veľmi tešíme z úspechu.

• Ukončenie školského roka 2023/24

v piatok 28. júna 2024 bude prevádzka v MŠ do 12.00. Pre mnohé deti to bude posledný deň v materskej škole, preto to bude výnimočný deň so záhradnou slávnosťou a zábavou. Strávime spolu radostný deň a ukončíme jeden školský rok..taký už nebude, budú zase nové, v inej triede, s novými deťmi.. A tento  je  naozaj vydarený a plný radosti.

MŠ bude v obmedzenom režime ešte dva týždne - do 12.7.2024 - pre deti rodičov, ktorí nevyhnutne potrebujú MŠ. Pani učiteľky v triede budú zisťovať Vaše potreby, aby sme vedeli zabezpečiť efektívne fungovanie MŠ.

• Divadlo 5.6.2024

• Milí rodičia, v stredu bude v MŠ divadlo " Príbeh malého stromčeka ", ktoré nás naladí aj na piatkový výlet.

Prosíme 3.- €. Ďakujeme.