• Voľby do Rady školy - zmena

voľby do Rady školy pri MŠ Hôrka na volebné obdobie 2024 -2028 sa uskutočnia zajtra - utorok 17.9.2024:

-pedagogickí a nepedagogickí zamestnanci v priestoroch MŠ o 10.00

- rodičia pre vopred ohlásenú vysokú neprítomnosť budú voliť online formou anonymného hlasovania cez Edupage aplikáciu   od 00:00 do 23.59 . Je potrebné označiť dvoch kandidátov.

Zajtrajšie stretnutie sa teda ruší. Ďakujeme za spoluprácu

• Stretnutie rodičov v utorok 17.9.2024

pozývame Vás na stretnutie rodičov v utorok 17.9.2024 o 15.30 v MŠ. Na stretnutí prebehnú voľby zástupcov rodičov do Rady školy, preto je vaša účasť dôležitá. Prosíme Vás o potvrdenie súhlasu resp. nesúhlasu so svojou kandidatúrou cez anketu v Edupage, aby voľby prebehli legitímne a rýchlo:).

Prajeme ešte krásnu nedeľu.

• Počasie nás skúša :)

počasie si robí, čo chce, aj napriek predpovediam :))). Ak bude zajtra popoludní pršať, divadelníci sú pripravení prísť v stredu.. verím, že sa Vám podarí zorganizovať svoj čas tak, aby sme sa všetci stretli :).

• Vitaj, školský rok :)

• Milé mamky, tatkovia,

tešíme sa z našich radostných stretnutí po lete,  noví škôlkari si krásne ( s minimom slzičiek ) zvykajú a nachádzajú nových kamarátov. Keďže nám to tak krásne ide, máme pre Vás pozvanie na prvú spoločnú akciu:

Veselé zoznamovacie popoludnie s Ankou Usmievankou na našom školskom dvore v utorok 10.9.2024 o 15.00.  Spoločne privítame aj nové deti. Prosíme Vás o príspevok 3.- € na vystúpenie s maskotom. Peniažky vložte do plastovej obálky s menom dieťaťa pri triede a dohliadnite, aby ju Váš/ náš škôlkar odovzdal pani učiteľke:).

Ako poďakovanie za Vašu priazeň, kvetinky a dobrôtky, ktorými ste nás potešili, nachystáme domáce koláčiky :)

Tešíme sa na Vás.

• Prerušená prevádzka 5.9.2024

na základe oznámenia vodárenskej spoločnosti o odstávke vody 5.9.2024 rozhodol zriaďovateľ o prerušení prevádzky v materskej škole, keďže nedokáže zabezpečiť bezpečnú a hygienickú prevádzku MŠ a činnosť ŠJ bez dodávky vody.

Nemilá správa pre nás všetkých, no nevieme to ovplyvniť. Uvidíme sa opäť v piatok.

• Stretneme sa už zajtra ráno:)

• "Už len raz sa vyspinkáš a pôjdeme do škôlky.."

Verím, že deti sú oddýchnuté, zdravé a natešené. Škôlka už začína v plnom režime od 6.30 do 16.00, prípadnú neprítomnosť nám nahláste cez Edupage, resp. 0527793107 a nezabudnite odhlásiť dieťa zo stravy - rovnako cez Edupage, prípadne 0527793309.

Ráno budeme od Vás potrebovať Vyhlásenie o bezinfekčnosti, ktoré nájdete vo svojej aplikácii Edu Page. Prosíme, skontrolujte si to.

Informácie o poplatkoch nájdete v sekcii Pre rodičov - poplatky.

Prajem pokojnú noc, deťom sladké sníčky a radostnú cestu za nami. A Vy buďte spokojní - na nás sa môžete spoľahnúť:).