• Hôrkolympiáda 2023

• Štvrtok 1. júna 2023

Aj tento rok naše deti  oslávia svoj sviatok MDD športom. V dopoludňajších hodinách sa uskutoční v záhrade MŠ naša školská Hôrkolympiáda, kde si deti zmerajú sily v hode loptičkou vrchným oblúkom, v skoku do diaľky z miesta a v behu. Hôrkolympiádu podporí aj pán starosta a predsedom nášho hôrkolympijského výboru bude tento rok Tomáš Maník .

Deti budú mať škôlkarske tričká s logom triedy a rovnaké šiltovky. Prosíme pohodlné kraťasy, alebo tepláky, leginy a hlavne dobrú obuv na športovanie.

Prosíme o pomoc rodičov :

- hneď ráno ešte pred začiatkom akcie budeme rozkladať "párty stany", máme 3 nové aj s bočnými zástenami , ešte sme ich nepoužili, veľmi uvítame pomoc zručných tatkov

- pomoc pri štarte, meraní,  zapisovaní výsledkov a hlavne povzbudzovaní :)

- ak máte vo firme nejaké drobnosti, pexesá, čo by mohlo potešiť deti ako odmena, budeme radi, ak sa podelíte:)

Traja najúspešnejší športovci z triedy predškolákov budú reprezentovať našu MŠ v piatok 2.6.2023 .

Tešíme sa a vopred ďakujeme za Vašu pomoc.

• Výlet do ZOO v Spišskej Novej Vsi

• Týždeň radosti - streda 31.5.2023

Výlet do ZOO z technických dôvodov prekladáme na stredu 31.5.2023. Prosíme rodičov, aby deti pripravili rovnako ako v pondelok - vhodná obuv, oblečenie, pitie a niečo na zahryznutie (cesta je dlhá :). Pre deti máme rovnaké šiltovky, aby sme ich dobre videli..Nezabudnite natrieť deti ochranným krémom. Ďakujeme.

Kto ešte nestihol podpísať informovaný súhlas a prispieť na vstupné 2 €, vybavíte to u pani učiteľky v triede.

• Blíži sa týždeň radosti

• Pondelok 29.5.2023

V pondelok sa vyberieme na minivýlet  v okolí MŠ.  Pôjdeme si pozrieť Green Horse s koníkmi a zahráme si pátračskú hru na lúke. Prosíme rodičov, aby deti vhodne obliekli a obuli ( nezabudnite na šiltovky, šatky ) a natreli ochranným krémom.  Do ruksačikov okrem vody môžete pribaliť nejakú "fajnotku".

• Tento rok trochu inak..

• Milí rodičia, takto budú vyzerať fotky ..pokiaľ máte záujem aj o individuálnu fotografiu v domčeku, zajtra ešte naša Pavla pokračuje vo fotení, stačí povedať pani učiteľke.

• Fotografka u nás v škôlke

v utorok 23.5.2023 a  v stredu 24.5.2023 budeme mať v MŠ fotografku Pavlu.

Individuálne fotenie je dohodnuté pre predškolákov , skupinové fotenie pre každú triedu .

Ak chcete individuálne foto aj mlaších detí, resp. súrodencov ( aj zo ZŠ ), kámošov, informujte o tom pani učiteľku v triede.

• Platby za stravu

• Správa od p. vedúcej ŠJ

Milí rodičia, prosím Vás, aby ste po májovej úhrade stravného zrušili resp. pozastavili  trvalé príkazy platieb za stravu. V mesiacoch jún - júl - august neposielajte žiadne platby.

• Na farme

• Vo štvrtok 4.5. 2023 budeme mať v škôlke divadelnú návštevu :). Prosíme si 2 €.