• Krúžky

• S kým spolupracujeme

V školskom roku 2024/25 pokračujeme v spolupráci so SZUŠ Rosnička v odboroch:

Výtvarný

Tanečný

Dramatický  -  prednes, dramatizácia, divadlo s hudbou a tancom .. nové, ešte sme nemali, ale talentované detí máme  :)

Krúžky budú realizované v priestoroch MŠ a ZŠ v popoludňajších hodinách počas pobytu dieťaťa v MŠ.

V spolupráci s CVČ Levoča pripravujeme 5 -dňový plavecký výcvik predškolákov v októbri 2024 ( mladšie deti len v prípade doplnenia kapacity ) - utorok 15.10., streda 16.10., štvrtok 17.10,  piatok 18. 10., utorok 22.10.2024.
      Cena kurzu 50 -60 € + doprava , podľa počtu prihlásených detí.

V spolupráci s jazykovou školou Helen Doron na návrh rodičov bude  angličtina pri vytvorení skupiny 10 -12 detí  s anglickou lektorkou.
      Podmienky a prihlášky sú k dispozícii v MŠ.

Speváčikom a tanečníkom odporúčame KVAŠNIČKU - podmienky priamo v Kvašničke.